Kite Cup 2022 Rewa

Rozegrano pierwsze w tym roku (2022) zawody w randze Pucharu Polski oraz mistrzostw Polski w kitesurfingu i wingfoilu, wspierane przez fundację Ander. Zawody przebiegły zgodnie z planem, bo żeglarzy przywitało słońce i stabilny wiatr, który pozwolił na rozegranie aż 18 wyścigów w formule kite. Najszybsi w Rewie byli Izabela Satrjan oraz Jan Marciniak. W konkurencji A’s wśród młodzieży do lat 17-tu mistrzem Polski został Jan Koszowski, natomiast mistrzem Polski A’s do lat 15-tu został Jakub Balewicz. Wyścigi na wingfoilu wygrał Bartosz Kulczyński oraz Paulina Ziółkowska. Po raz pierwszy w Polsce odbyła się również rywalizacja w wingfoil freestyle. W tej konkurencji najlepiej zaprezentował się Bartosz Kulczyński. Tradycyjnie myślimy o przyszłości Bałtyku. W tym roku organizatorzy przekazują 100 zł od wpisowego każdego zawodnika. Zebrana kwota będzie przeznaczona na działania statutowe Fundacji MARE i ochronę Morza Bałtyckiego.

Skateboom Miniramp Contest

Kurs na instruktora Wing Surf i Wing Foil