Kurs na instruktora Wing Surf i Wing Foil

Fundacja Ander była partnerem kursu na instruktora Wing surf i Wing foil organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Wing. Nad programem kursu pracowali byli i obecni zawodnicy, trener kadry narodowej, osoby które współtworzą związki i organizacje zajmujące się sportami wodnymi w Polsce oraz przedstawiciele dystrybutorów sprzętu do wing foila. Celem kursu było nie tylko umożliwienie uczestnikom uzyskania uprawnień instruktorskich, ale przede wszystkim przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu Wingfoila, dodatkowo wielu niezbędnych umiejętności psychologicznych i dydaktycznych. Instruktorami / wykładowcami PSWing byli: Tomasz Janiak, Bartek Kulczyński, Daniel Michalski, Łukasz Katana, Norbert Rymuszka.

Kite Cup 2022 Rewa

Mistrzostwa Polski Amatorów w Narciarstwie Alpejskim