Sprzęt sportowy dla klubu GVT

Fundacja Ander zakupiła sprzęt sportowy dla klubu sportowego GVT Stowarzyszenie z siedzibą w Świebodzicach. Klub prowadzi treningi kolarskie dla dorosłych 40+ i kolarsko-triatlonowe dla młodzieży w różnych kategoriach wiekowych. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz byłych zawodników IRONMAN. Oprócz treningów w siedzibie klubu, prowadzone są zajęcia wyjazdowe w okolicach Jugowa (Góry Sowie). W sezonie 2020/2021 GVT zgłosił 15 osób do startu w zawodach IRONMAN prowadzonych przez Iron Gdynia HerbaLife. Treningi rozpoczęły się od listopada do września. W sezonie zasadniczym treningi odbywały się trzy razy w tygodniu po cztery godziny. Zawodnicy GVT zajęli miejsca w czołówce zwycięzców imprezie organizowanej w Gdyni w 2021 roku.

Mistrzostwa Polski DOWNHILL

Surf People / Szkolenia dla dzieci