Obóz językowy na Malcie

FUNDACJA ANDER PO RAZ KOLEJNY ORGANIZUJE WYJAZD DLA MŁODZIEŻY NA OBÓZ JĘZYKOWY. TYM RAZEM NA MALCIE.

Poniżej opinia jednej z uczestniczek.

Chciałabym podziękować fundacji Ander za umożliwienie mi wyjazdu na lingwistyczny obóz do szkoły językowej ESE na Malcie (w dniach 15.07-29.07).

Brałam udział w zajęciach szkolnych na poziomie C1. Lekcje były prowadzone przez jednego nauczyciela. Miałam bardzo kameralną, sześcioosobowa grupę. Sala lekcyjna była wyposażona w duży monitor, na którym mieliśmy wyświetlany materiał lekcyjny. Oprócz materiałów multimedialnych zaopatrzono nas w egzemplarz podręcznika w formie papierowej, który można było zachować dla siebie. Godzinny lekcyjne dzieliły się na 2 tury, poranną i popołudniową. Zostałam przydzielona do grupy popołudniowej, więc moje zajęcia trwały od godziny 14:00 do 17:00. Oprócz zajęć lekcyjnych obóz oferował nam szereg aktywności organizowanych przez szkołę np. wieczorne zwiedzanie stolicy Malty Valletty czy wyjazdy na plaże i wiele innych. Wraz z koleżankami uczestniczyłam w większości wydarzeń pozalekcyjnych oraz we wszystkich zajęciach językowych.

Dzięki możliwości wyjazdu znalazłam się w środowisku osób różnych narodowości i nawiązałam wiele nowych znajomości, poprawiłam swoje słownictwo, gramatykę oraz umiejętności tworzenia dialogów w języku Angielskim, a przy okazji zwiedziłam Maltę.

Czas na bezpieczny rower

Girls Surf Too