Misja pełni kluczową rolę w działaniach Fundacji Ander. Organizacje typu non-profit są zakładane, aby zaspokoić potrzeby i realizować misje społeczną - ludzie inwestują czas i pieniądze w organizacje non-profit, aby pomóc w realizacji tych potrzeb. To misja powoduje że świat „zewnętrzny” który rozumie misję, interesuje się organizacja typu Non-profit. Misja powinna odpowiadać na pytanie „dlaczego?”. Powinna opisywać potrzebę, jaką ma zaspokajać działalność Fundacji oraz opisywać działania, jakie podejmie Fundacja. Misja, musi powodować zaangażowanie członków Fundacji i wysoki poziom motywacji w zarządzie i u pracowników.
Naszym celem jest inwestycja w przyszłość tak aby stała się jeszcze lepsza.
13 grudnia 2018

Wspieramy innowacyjność zmieniamy statut! / GRUDZIEŃ 2018

Bardzo dziękujemy za zaufanie wszystkim, którzy zdecydowali się na wsparcie swoim jednym procentem podatku naszą Fundacje.
13 grudnia 2018

Podziękowania od Gminy Żórawina / GRUDZIEŃ 2018

8 października 2018

Ewaluacja naszych letnich projektów / PAŹDZIERNIK 2018

Sprawozdanie z naszej skuteczności
8 października 2018

Podziękowania za 1% / WRZESIEŃ 2018

17 września 2018

Akcja „najlepszy instruktor”

Akcja "najlepszy instruktor". Nasza Fundacja podtrzymuje współprace z szkółka SURF POPLE.
16 września 2018

Sala gimnastyczna dla aktywnych

Wynajmujemy sale dla aktywnych mieszkańców naszej gminy
16 września 2018

Wspieramy innowacyjność

Fundacja Ander poszerza obszar swojego działania pożytku publicznego o wspomaganie rozwój techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianie i wdrażanie nowych rozwiązań́ technicznych w praktyce gospodarczej.
5 września 2018

Młody skateboardzista / SIERPIEŃ 2018

Skateboarding to aktywność, w której wykonuje się różne triki na deskorolce a osobę uprawiającą tę aktywność nazywamy skaterem. Zawody deskorolkowe rozgrywane są zazwyczaj w określonych kategoriach, zależnie od przeszkód na jakich się odbywają. Nasza Fundacja opłaciła kurs jazdy dla dzieci na tzw. Rampie. Obiekt taki został wybudowana na kempingu Chałupy 3. Część zajęć była przeprowadzona w skateparku we Władysławowie.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej LKS Stary Śleszów / GRUDZIEŃ 2017

10 grudnia 2017 r. LKS Stary Śleszów – Hala Sportowa w Żórawinie.
Patronat: Fundacja ANDER, Wójt Gminy Żórawina.

Sezon letnich sportów wodnych na półwyspie helskim / LIPIEC 2018

Sezon letnich sportów wodnych na półwyspie helskim trwa tylko 2 miesiące. W tym czasie kilkadziesiąt szkół kitesurfingu oferuje swoje usługi w zakresie szkolenia i kursów.

Najmłodszy Instruktor Kitesurfingu / LIPIEC 2018

W czerwcu wsparliśmy finansowo najmłodszego instruktora kursu organizowanego przez PZkite.